DEONET TÜRKİYE

Deonet’in Türkiye’deki tek distribütörü olarak bayiilerimize Deonet’in üstün üretim,dizayn ve teslimat anlayışıyla hizmet etmektedir. Deonet 2011’den bu yana ürün, üretim ve baskı kalitesiyle birçok büyük projede siz bayiilerimize kazan&kazan prensibi ile servis vermiştir. Artık robotik üretim anlayışıyla fiyat olarak da değerli iş ortaklarımıza büyük avantajlar sunmaktadır. Ayrıca Deonet ürünlerimizi yurtdışı özel event ve fuarlarınız için istediğiniz adrese daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz. Böylece Powerbank ve şeker gibi yanınızda taşımanız zor ürünleri siz zahmet etmeden biz istenilen adrese teslim ediyoruz. Hizmet ve ürün detaylarımız için websitemizi ve bayii alanımızdan yararlanmanızı önemle öneririz.

deonet hizmetlerimiz

SCHNEIDER PEN

Türkiye’de birçok ithal kalem modelleri bulunmaktadır. Bunların %90’ı uzakdoğudan gelen kalitesiz ve tehlikeli maddeleri içermektedir. Biz de bayilerimize kalem alanında kendini kanıtlamış Avrupa’da çevreye duyarlı EMAS sertifikasına sahip ilk kalem fabrikası olan Schneider Pen ile distribütörlük anlaşması yaptık. Tüketici gözüyle promosyon kalemler isimsiz ve ucuz ürünlerdir. Bu algıyı Schneider markası ile yıkabilirsiniz. Schneider’in mükemmel yazma performansı ve uzun ömürlü oluşu müşterilerinizin markasına daha fazla değer katacaktır.

Schneider hizmetlerimiz

TÜRKİYE’DE PROMOSYON ÜRÜN ÜRETİMİ VE PAZARLANMASI

Hizmetlerimiz Türkiye gibi sektöründe dinamik bir pazara sahip olan promosyon endüstrisinde tüm dünya içerisinde yer alan 2500’den fazla kaliteli reklam ajansı ve bayiilerimizi burada yer alan saygın üreticilerimizin ürünlerini pazarlamaktayız. Özellikle üretim kapasitesi Avrupa standartlarında olan üreticilerimizin portföyümüzden yararlanmasını tavsiye ediyoruz.

bicak

DANIŞMANLIK

Türkiye’de özel projeler gerçekleştirmek isteyen yurtdışı müşterilerimize Türk ticaret hayatında üretim-dizayn-teslimat üçgeni çerçevesinde yenilikçi çözüm ve destekler sağlıyoruz.

danisman