Markalar, markaları seçer!

TheCey Kimdir?

Cey Promosyon ve Danışmanlık, kaliteli promosyon ürünleri ve markaları ile sadece promosyon bayiilerine hizmet veren tek kuruluştur.

TheCey, alanında üretim yapan ve yeterli ihracat potansiyeli bulamayan üreticilerimize destek amacıyla kurulmuştur.

Sektördeki deneyimlerimizin katkısı ve ülkemizin ihracat alanında yetersiz kaldığı iş alanlarını saptamamız bizi farklı bir bakış açısına yönlendirdi. Sadece Avrupa’daki promosyon bütçesinin 4,7 Milyar € olduğunu göz önünde bulundurursak tespitlerimizin doğruluğu daha iyi anlaşılacaktır…

Cey Promosyon ve Danışmanlık yurtiçinde de önde gelen reklam ajansı ve promosyon dağıtıcılarımıza da Deonet-Schneider-Pininfarina ürünlerinin tek distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Yaptırdığımız SWOT analizlerinden sonra Türk üreticisinin çok daha rekabetçi olabildiğini görerek müşterimiz olan dünya çapındaki 2500’den fazla nitelikli reklam ajansı ve promosyon dağıtıcısına bu ürünlerin sunulmasına imkan sağlıyoruz. Hangi ürün gruplarında rekabet edebiliriz?

Genel olarak cam,tekstil,deri,ahşap ve plastik üreticilerimize dış pazarlara açılma imkanı sağlamaktan mutluyuz. Ayrıca sertifikalı ve patentli olan firmalarımızın ürünlerini de müşterilerimizle buluşturmak hedefimizdir.

thecey logo 1

TheCey’in Avantajları nelerdir?

Dünya’da birçok ülkede çok kaliteli reklam ajansı ve promosyon dağıtıcısı müşterilerimizin olması,

Türkiye’de Deonet, Schneider Kalem ve PININFARINA’nın tek distribütörü olarak sürekli dünyada üretim ve dizayn tekniklerinin takip edilmesi,

Dünya’da ajansların isteklerini doğru algılayan gerçek bir takımla çalışmamız, bizi tercih etme nedenlerinizden sadece birkaçı olacaktır.